2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Otrębusy
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca / Dostawca

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Otrębusy

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Poszukujemy pełnego pozytywnej energii Kierowcy / Dostawcy, miłośnika podróży zwłaszcza na trasach centralnej i południowej Polski, który dołączy do naszego Zespołu Pobudki!

Jeśli masz wyczucie drogi, nie boisz się wyzwań i lubisz pracować w nocy, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Obowiązki

  • Kierowanie samochodem dostawczym Renault Master (chłodnia) i dowóz towaru pod wskazany adres/adresy,

  • Załadowanie/ rozładowanie towaru,

  • Przygotowanie samochodu dostawczego do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania zadania,

  • Planowanie optymalnej trasy przejazdu oraz opracowanie tras alternatywnych.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego,

  • Umiejętność obsługi nawigacji satelitarnej,

  • Dobra znajomość przepisów ruchu drogowego,

  • Punktualność, odpowiedzialność w realizacji zadań,

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze z profesjonalnym zespołem,

  • Pracę od niedzieli do czwartku w godzinach nocnych,

  • Samochód firmowy z izotermą.

Lokalizacja

Otrębusy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otrębusy
ID: 912133989