2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Ożarów Mazowiecki
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierowca-dostawca AMAM KEBAB Ożarów Mazowiecki

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Szukamy KIEROWCY.

Szukamy kierowcy-dostawcy do AMAM KEBAB w Ożarowie Mazowieckim.

Jeśli, lubisz jeździć autem to zapewne szukamy właśnie Ciebie ;)

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • przyjmowanie zamówień

  • realizacja dostaw do klientów

  • pomoc w funkcjonowaniu punktu

  • sympatyczna obsługa klientów punktu,

  • komunikatywność,

  • sumienność i rzetelne podejście do pracy,

  • uśmiech, chęci i pozytywne nastawienie do pracy! :)

Co oferujemy?

  • stawkę 27,70 zł brutto za godzinę, a od lipca 28,10 zł brutto (uczniowie i studenci NETTO),

  • szkolenie,

  • umowę zlecenie,

  • premie uznaniowe,

  • elastyczny grafik układany z wyprzedzeniem.

  • auto firmowe do celów służbowych

Jakie są nasze wymagania?

  • dyspozycyjność do pracy w systemie całodniowym lub zmianowym - cały tydzień,

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będzie znajomość miasta i okolic

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji przez formularz zgłoszeniowy wraz z CV z załącznikiem RODO.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 893012678