2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Wejherowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca/dostawca butli z gazem dla studenta ok. 6h dziennie!

Wynagrodzenie

4 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS FIRMY:

Paulus Plus to firma z siedmioletnim doświadczeniem w transporcie gazów technicznych. Szukamy kandydatów na stanowisko kierowcy w Wejherowie.

OPIS STANOWISKA:

Firma Transportowa Paulus Plus poszukuje kandydatów na stanowisko kierowcy/dostawcy na cały etat

Charakterystyka pracy:

- 1-2 kursy dziennie.

- liczba punktów (stopów) - średnio 8 na kurs

- dzienny wywóz butli na poziomie 95-140 sztuk

- przebiegi 30-120km dziennie

- 1 pełna butla waży 22kg, a pusta 11kg

- załadunek i rozładunek w Wejherowie na ul. Przemysłowej

- praca na doposażonym Fiat Ducato 2023 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

- wynagrodzenie netto na poziomie min. 4000 pln przy 2000 wywiezionych butli

- umowę zlecenie

- szkolenia wprowadzające

- atrakcyjne premie

Oczekujemy (wszystkie warunki konieczne):

- wiek 21-25 lat

- statusu ucznia/studenta

- prawa jazdy kat. B

- kultury osobistej i uczciwości

- sprawności fizycznej i ukierunkowania na maksymalizację wydajności pracy

- gotowości do zdobycia uprawnień ADR – na koszt firmy

Obowiązki:

- załadunek i rozładunek butli propan-butan

- transport butli do i od klienta

- dbanie o powierzony samochód i narzędzia pracy

Prosimy o wysyłanie CV przez OLX

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 858468477