2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Śląskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Czechowice-Dziedzice
Dodane 15 maja 2024

Kierowca-dostawca kat. B, współpraca B2B

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

Opis

Papirus Czechowice Sp. z o.o.

Jesteśmy rodzinną firmą handlową. Zajmujemy się zaopatrzeniem branży gastronomicznej w opakowania jednorazowe na terenie woj. Śląskiego i okolic. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu samochodu dostawczego na stanowisko kierowca-dostawca tylko na zasadzie współpracy B2B.

Wymagania

  • motywacja do pracy

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B  (samochód Fiat Ducato Maxi)

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych

  • rzetelność, uczciwość, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań

  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonaną pracę

Obowiązki

  • załadunek towaru zgodnie ze specyfikacją

  • dostarczanie i rozładunek towaru u klienta (dziennie ok. 15-25 pkt.)

  • pełna kontrola nad ewidencją dokumentów

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • dbanie o powierzony samochód służbowy

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia – nasza firma ma już 30 lat!

  • Współpraca B2B

  • samodzielne stanowisko pracy

  • długofalową współpracę

Jeśli chcesz mieć poczucie, że Twoja praca pomaga rozwijać się małym polskim firmom, to

prześlij swoje CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta i marketingu (Dz. U. z 2018, poz. 1000).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 802537031