2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Józefów
Dodane 20 kwietnia 2024

Kierowca - dostawca kat B. Warszawa i okolice

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Józefów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Dzień dobry,

Firma transportowo usługowa zatrudni pracowników z prawem jazdy kat. B do realizacji dostaw dla naszych klientów.

Główne zadania:

  • odbiór z magazynu na Żeraniu towaru zgodnie z kartą załadunku.

  • załadunek na samochód we właściwej kolejności

  • dostawa do klientów na wyznaczonym terenie (teren stały przypisany do kierowcy)

  • rozładunek i załadunek opakowań zwrotnych

  • powrót na magazyn, rozliczenie dokumentów i zwrotów.

  • dbanie o narzędzia pracy (samochód, wózek, wyposażenie)

Oferujemy kilkudniowe płatne szkolenie przed rozpoczęciem samodzielnej pracy.

W przypadku zainteresowania lub dodatkowych pytań proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 15 lub wysyłać CV.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

- samochód to 8 paletowy kontener z windą (Iveco lub Mercedes)

- godziny pracy: zaczynamy od 6 kończymy w zależności od sprytu, zaangażowania, zorganizowania sobie pracy oraz znajomości poszczególnych punktów.

- ilość dziennych punktów dostaw ok 17

- wynagrodzenie za dni próbne i szkoleniowe 150 zł

- samodzielna praca po ukończonym szkoleniu od 250 zł do 300 zł netto dziennie.

Lokalizacja

Józefów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów
ID: 888396247