2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Dąbrówki
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca, Dostawca kategoria C- Spec Food Service Sp. z o. o.

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrówki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

W związku z stałym rozwojem biznesowym Firma SPEC FOOD SERVICE Sp. z o. o. z siedzibą w miejscowości Dąbrówki k. Łańcuta oferującą kompleksową realizację usługi w zakresie dystrybucji produktów gastronomicznych poszukuje osób na stanowisko:

Kierowca - Dostawca kategoria C

Miejsce pracy: Dąbrówki

WARUNKI PRACY JAKIE OFERUJEMY:

• pomoc w założeniu własnej działalności oraz prowadzenie księgowości

• stabilne zasady współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

• nowoczesne, komfortowo wyposażone pojazdy marki IVECO Daily 7,200 DMC

• wynagrodzenie uzależnione od ilości tras w miesiącu - przedział od 6-10 tys. netto

• profesjonalne zaplecze: warsztat, serwis, paliwo, myjnia, wózek transportowy

• zapewniamy ubiór roboczy

• grupowe ubezpieczenie

• codzienny powrót do domu

OBOWIĄZKI:

• dystrybucja lokalna w rejonie południowo-wschodniej Polski

• dostarczanie towaru do klienta

• rozładunek towaru • dbałość o czystość samochodu

• rozliczanie po zakończeniu tras

NASZE KRYTERIA:

• aktualne prawo jazdy kategorii C

• karta kierowcy • umiejętność pracy pod presją czasu

• orientację w terenie • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista

• aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Osoby zainteresowane nasza ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany na stronie z dopiskiem w tytule: Kierowca / Dostawca kategoria C. Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spec Food Service Sp. z o. o. znajdującej się pod adresem 37-100 Łańcut, Dąbrówki 422 A moich danych osobowych do celu prowadzenia rekrutacji na w/w stanowisko, w zakresie i czasie niezbędnym do realizacji powyższego procesu rekrutacji. Przyjmuje do wiadomości, iż posiadam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania ich usunięcia a wszelkie informacje na ten temat mogę uzyskać w siedzibie przez Spec Food Service Sp. z o. o. znajdującej się pod adresem 37-100 Łańcut, Dąbrówki 422 A, kontaktując się telefonicznie pod numerem telefonu podany na stronie internetowej firmy lub drogą elektroniczną wysyłając e-mail z pytaniem na adres podany na stronie internetowej firmy. Posiadam także prawo do cofnięcia powyższej zgody w dowolnym momencie jak i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Lokalizacja

Dąbrówki,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dąbrówki
ID: 904844879