2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Siemianowice Śląskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Kierowca - dostawca - kurier hurtownia fryzjersko-kosmetyczna

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z dynamicznym rozwojem, firma COSMO - lider sprzedaży profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich - poszukuje kierowcy na teren województwa śląskiego.

OPIS STANOWISKA

·       dowóz towarów do klientów

·       utrzymywanie i budowanie dobrych relacji z klientami

·       realizowanie polityki firmy i kreowanie jej dobrego wizerunku na rynku

WYMAGANIA

·       prawo jazdy kat. „B” - czynne minimum 3 lata

·       doświadczenie na podobnym stanowisku

·       wysoka kultura osobista

·       znajomość topografii regionu

·       odpowiedzialność za powierzone mienie

·       umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych

·       odpowiedzialność i rzetelność oraz zaangażowanie

.       punktualność, sumienność i uczciwość

OFERUJEMY

·       zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, powyżej najniższej krajowej

·       pełny etat

·       atrakcyjne warunki wynagrodzenia

·       przyjazną atmosferę pracy

·       elastyczne godziny pracy

Prosimy o przesyłanie swoich CV na maila lub za pośrednictwem portalu OLX.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 674551768