2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Lesznowola
Woda Pierrot
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca Dostawca - PIERROT

Wynagrodzenie

4 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lesznowola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jeśli chcesz pracować, posiadasz kulturę osobistą oraz jesteś otwarty na ludzi (to Ty jako ostatnia osoba kontaktowa z klientem jesteś wizerunkiem naszej firmy), to może jesteś osobą której szukamy.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Kierowca Dostawca

- teren Piaseczno

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

- Dostawy wody i napojów do domów, firm i restauracji.

- Pozyskiwanie nowych odbiorców.

- Obsługa i utrzymywanie relacji z klientami.

WYMAGANIA:

- Prawo jazdy kat B (czynne wymagane).

- Sumienność, pracowitość.

- Samodzielność, kreatywność, systematyczność.

- Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów.

- Kultura osobista (to Ty jako ostatnia osoba kontaktowa z klientem jesteś wizerunkiem naszej firmy)

OFERUJEMY:

- Pracę w zgranym zespole.

- Stabilne zatrudnienie.

- Elastyczny czas pracy (pracę rozpoczynamy od 9:00)

- Wynagrodzenie podstawowe + premie sprzedażowe.

- Motywacyjny system wynagrodzeń.

- Samochód służbowy (typu bus blaszak do 3,5t (L3,H2).

- Niezbędne przeszkolenie.

- Co tygodniowe stałe trasy (odwiedzamy tych samych klientów).

Lokalizacja

Lesznowola,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lesznowola
ID: 899596218