2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Opole
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca - Dostawca PLX Grupa

Wynagrodzenie

5 800 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

PLX Grupa - Jesteśmy grupą zaopatrującą kompleksowo hurtownie i markety budowlane na terenie woj. opolskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego i śląskiego. Są to towary wg. grup asortymentowych: zamocowania, narzędzia, ogród, wentylacja, elektryka i hydraulika.

Adres firmy: PLX Grupa ul. Głogowska 39b Opole

Opis stanowiska:

  • - dostarczanie towarów samochodem dostawczym do 3,5 t na terenie woj. opolskiego

  • i ościennych do hurtowni i marketów budowlanych

  • - sprawdzanie towaru u klienta i rozliczanie reklamacji

  • - współpraca z przedstawicielami handlowymi

  • - utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • - dbałość o stan techniczny pojazdu

  • - w początkowym okresie praca w systemie zmianowym:

    w jednym tygodniu trasy z rana codziennie, a w drugim tygodniu praca od 11-19 jako

  • pomoc w załadunku dla innego kierowcy

  • - praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • - prawo jazdy kategorii B

  • - doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • praca na umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie

  • umowa o pracę na trzy miesięczny okres próbny: na początek - 4300 zł

  • po okresie próbnym:

  • umowa o pracę z dodatkami do 5800 zł + premia uznaniowa do 1400 zł

    możliwość

    awansu na przedstawiciela handlowego i zarobku powyżej 7000 zł z dodatkami i premią

  • atrakcyjny system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : kom. 69********21

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 839895747