2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Wielkopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Poznań
  6. Dostawca, kurier miejski - Grunwald
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca - dostawca | Poznań

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: Tak

W związku z dynamicznym rozwojem hurtownia napojów poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko KIEROWCA-DOSTAWCA.

Miejsce pracy: POZNAŃ i okolice

Siedziba firmy Poznań - Górczyn

Opis stanowiska:

- przygotowanie towaru do wydania

- dostawy towarów do klientów

- rozładunek/załadunek samochodu

- przyjęcia dostaw

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia busa (średni l3, nie maxi)

- dbałość o powierzony sprzęt i towar

- umiejętność pracy w zespole,

- uczciwość, sumienność oraz zaangażowanie

- znajomość topografii Poznania i okolic zawsze pomocna

- mile widziany status studenta (ale nie wymagany :)

Oferujemy:

- stabilną pracę w młodym, zgranym zespole

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę

- pracę od poniedziałku do piątku

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z adnotacją o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o orientacyjną informację, od kiedy możliwe jest podjęcie pracy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Przy przesyłaniu CV prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 694201157