2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Mazowieckie
  5. Dostawca, kurier miejski - Płock
Karol
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca/Dostawca/Przewoźnik - stałe zlecenia - Zadbano SA [PŁOCK]

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

im jesteśmy?

Zadbano SA - Jesteśmy liderem na rynku kompleksowych usług Home Delivery, nowoczesnych rozwiązań transportowych i logistycznych. Obsługujemy ponad 1 000 000 zleceń rocznie. Posiadamy 14 oddziałów w całej Polsce usytuowanych w kluczowych miastach.

Twoje zadania:

  • załadunek towaru ( załadunek z magazynu w Sękocinie)

  • rozwożenie towaru w obrębie województwa

  • dostawy sprzętu AGD / RTV, meble i inne

  • montaż AGD/RTV/Fitness, drobny montaż mebli tapicerowanych

Czego oczekujemy?

  • własnego auta dostawczego typu kontener lub plandeka 8-10 ep

  • telefonu komórkowego z Androidem do obsługi aplikacji mobilnej oraz aparatem wysokiej rozdzielczości do wykonywania dokumentacji zdjęciowej

  • ekipy z uprawnieniami SEP G1 i G3 lub gotowości do udziału w szkoleniu po rozpoczęciu współpracy

  • własnej działalności gospodarczej

  • umiejętności zabudowy AGD w meblach (mile widziane)

Co możemy zaoferować?

  • krótkie terminy płatności

  • pracę 5 dni w tygodniu

  • pakiet szkoleń przygotowujący do pracy

  • możliwość dofinansowania kursu pozwalającego uzyskać niezbędne uprawnienia gazowe i elektryczne

Nie Zwlekaj - Dołącz do Nas!

Telefon do kontaktu: 72*******35

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 909558767