2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Grudziądz
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca / dostawca towaru

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

Grandpi Sp. z o. o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich jest firmą zajmującą się dystrybucją mięsa i wędlin. Do naszego oddziału w Grudziądzu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: kierowca / dostawca towaru

ZADANIA:

· dostawy towaru do klientów autem do 3,5 T.,

· załadowanie i wyładowanie produktów,

· weryfikacja zgodności towaru z dyspozycją dostawy do klienta,

· przyjmowanie płatności od klientów,

· branie odpowiedzialności za stan techniczny pojazdu,

· dbanie o zgodność dokumentacji dot. dostaw ze stanem faktycznym,

· przekazywanie faktur sprzedaży klientom oraz pozostałych dokumentów,

· praca w trybie nocnym

NASZE OCZEKIWANIA:

· doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu dostawcze do 3.5 T.,

· dobra orientacja w terenie,

· spostrzegawczość, · odpowiedzialność, · uczciwość, · punktualność,

· chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

OFERUJEMY:

· stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

· stałe wynagrodzenie + premia

Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 873578667