2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Rzeszów
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierowca-dostawca w bulanżerii La Matinée

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Dołącz do zespołu ludzi z miłością do Francji!

Zostań KIEROWCĄ-DOSTAWCĄ w bulanżerii La Matinée w Rzeszowie - specjalistą od profesjonalnej dostawy świeżego pieczywa.

Cechy których od Ciebie oczekujemy:

- doświadczenie w prowadzeniu samochodu (do 3.5 tony),

- pracowitość, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole,

- pozytywna energia, zaraźliwy uśmiech, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

- gotowość do pracy w dynamicznym środowisku,

- chęć podjęcia dłuższej współpracy w elastycznych godzinach (praca zmianowa: we wczesnych godzinach porannych, późnych godzinach wieczornych, w weekendy i święta),

- łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,

- otwartość na nowe doświadczenia,

- gotowość do rozwoju, pozyskiwania nowej wiedzy, poszerzania swoich umiejętności.

Te zadania będą przez Ciebie realizowane:

- terminowe rozwożenie towaru piekarniczo-cukierniczego na terenie Rzeszowa samochodem do 3.5 tony (załadunek, dostarczenie, rozładunek, przyjmowanie zamówień, kontrola dokumentacji dostaw),

- dbanie o powierzone mienie firmowe (towar, dokumenty itp),

- utrzymanie samochodu służbowego w czystości i odpowiednim stanie technicznym zgodnie z wymaganiami,

- reprezentowanie pozytywnego wizerunku bulanżerii.

Takie mamy dla Ciebie propozycje:

- umowa zlecenie pozwalająca łączyć pracę ze studiami lub innymi aktywnościami życiowymi,

- stawkę godzinową, premię uznaniową, - umowa o pracę – jeżeli takiej oczekujesz,

- zniżki pracownicze,

- profesjonalne szkolenia związane z awansem i rozwojem oraz warsztaty poszerzające wiedzę i umiejętności,

- codzienne wsparcie zespołu - dużo pozytywnej energii, którą zarażamy każdego,

- realna możliwość awansu i rozwoju dla najbardziej zaangażowanych.

Aplikuj i dołącz do zespołu ludzi których łączy miłość do Francji!!

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 910298925