2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Pomorskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Chwaszczyno
Adrian
Dodane 15 maja 2024

Kierowca / dostawca w restauracji

Wynagrodzenie

18 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPojazd służbowy: TakDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

OPIS STANOWISKA

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

  • dostarczanie zamawianych dań do klientów

  • przygotowanie opakowań

  • pomoc w drobnych czynnościach

  • utrzymanie pojazdu w czystości

Nasze oczekiwania:

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B

  • miła aparycja

  • chęci i zaangażowanie do pracy

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • uczciwość

  • znajomość topografii okolic Chwaszczyna będzie dodatkowym atutem

  • mile widziane posiadanie własnego auta - kilometrówka.

Zapewniamy pracę na stabilnych i uczciwych warunkach, w zgranym i sympatycznym zespole (grafik dostosowywany do potrzeb pracowników). Praca na cały etat lub weekendowo.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stałą i rozwojową pracę w całorocznej restauracji

Wynagrodzenie zostanie uzgodnione indywidualnie.

Po krótkim okresie próbnym zapewniamy umowę o pracę.

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 895675228