2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Widzew
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca - Dostawca z kat. B lub C

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Dla mojego Klienta, lidera branży HoReCa, poszukuję kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Niciarniana (Widzew)

Zadania:

  • załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu,

  • przewóz i dostarczenie towarów do klientów według wyznaczonej trasy,

  • rozliczanie pobranych płatności,

  • jazda samochodem Iveco Daily 8 lub 10 – paletowy kontener z windą w obrębie Łodzi lub województwa łódzkiego – konkretne trasy do ustalenia po nawiązaniu współpracy.

Oczekujmy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobrej organizacji pracy własnej,

  • zaświadczenia o niekaralności,

  • aktualnych badań sanitarno – epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania,

    * mile widziani kandydaci z doświadczeniem w dystrybucji w branży spożywczej.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Pracodawcy w ramach umowy o pracę na pełny etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku + dwie soboty w miesiącu od godzin wczesnoporannych (5:00 – 8:00, w zależności od obsługiwanych tras),

  • pakiet benefitów: dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżki pracownicze na produkty spożywcze,

  • możliwość odbycia kursu i egzaminu w celu uzyskania prawa jazdy kat. C (dla kandydatów z kat. B).

Proszę o przesłanie CV z danymi kontaktowymi.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 912645880