2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 07 kwietnia 2024

Kierowca - Dostawca z kat. B lub C

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Miejsce pracy: Wrocław, załadunek w magazynie przy ul. Granicznej na terenie Parku Prologis

Zadania:

  • załadunek i rozładunek asortymentu,

  • przewóz i dostarczenie towarów do klientów według wcześniej wyznaczonej trasy,

  • rozliczanie pobranych płatności,

  • jazda samochodem Iveco Daily 8 lub 10 – paletowy kontener z windą (w zależności od posiadanej kategorii prawa jazdy),

  • jazda po Wrocławiu lub okolicach (do 150 km od firmy).

Oczekujmy:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobrej organizacji pracy własnej,

  • niekaralność,

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w dystrybucji w branży spożywczej.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie Pracodawcy,

  • pracę od poniedziałku do piątku (od 5:00 – 6:00) + co trzecia sobota,

  • szkolenie wprowadzające,

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżki pracownicze na produkty spożywcze,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,

  • możliwość uzyskania wyższych kwalifikacji.

Proszę o przesłanie CV z danymi kontaktowymi i poniższą klauzulą.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 910195689