2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Goleniów
Dodane 14 kwietnia 2024

Kierowca, dostawy i obsługa automatów sprzedających

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem firmy, zatrudnimy mężczyzn do obsługi i uzupełniania automatów do sprzedaży kawy, herbaty oraz produktów spożywczych.

Jesteśmy firmą vendingową z Goleniowa działającą od ponad 22 lat.

Jako autoryzowany operator firmy Maspex- producent Tymbark, Kubuś, Lubella- pracujemy na bazie produktów Jacobs.

Proponujemy dla Państwa stanowisko pracy jako- Serwisant automatów vendingowych.

Poszukujemy:

  • mężczyzn ,

  • doświadczenie nie jest wymagane (przeszkalamy przed podjęciem pracy)

  • wiek jest bez znaczenia.

Opis stanowiska:

Praca polega na:

  • uzupełnianiu automatów w art. spożywcze

  • dbaniu o ich czystość

  • konserwacja i naprawy automatów

  • montaż na lokalizacjach

  • rozwożenie towaru do oddziałów

  • raportowanie sprzedaży

    Oczekujemy:

  • uczciwości

  • podejmowanie wyzwań i samodzielności w działaniu

  • prawo jazdy kat B

  • zmysł techniczny, majsterkowanie

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami i kultury osobistej

  • umiejętność prowadzenia bus do 3,5 tony

Oferujemy:

  • praca na pełny etat

  • samodzielne stanowisko

  • praca od poniedziałku do piątku (raz w miesiącu praca w sobotę około 3-4 godziny)

  • bus do 3.5t

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szkolenie - obsługa automatów vendingowych

  • korzystne warunki zatrudnienia w firmie o silnej i stabilnej pozycji rynkowej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 852734129