2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Baniocha
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca kat. B - B2B trasy krajowe

Lokalizacja

Baniocha

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Spółka Cool-Logistics to firma świadcząca usługi przewozu m.in. cateringów dietetycznych i innych towarów spożywczych na terenie kraju.

Zatrudnimy Kierowców kat. B - umowa B2B

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pojazdów dostawczych do 3,5t

  • Rozładunki w wyznaczonych miejscach (do 3-4 miejsc rozładunku na trasę)

  • Załadunek i rozładunek ręczny (catering dietetyczny – do 2,5kg 1 opakowanie)

  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat B min 2 lata

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych

  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub chęć jej założenia

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy od niedzieli do piątku

  • 16-20 wyjazdów w miesiącu

  • Praca tylko po kraju

  • Codzienne powroty na bazę (Baniocha)

  • Praca nocna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Po zapoznaniu się z klauzulą, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cool-Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Baniosze, 05-532 Baniocha przy ul. Podleśnej 30, moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb do realizacji procesu rekrutacji.

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Kto odpowiada za Twoje dane osobowe? (Administrator)

Administratorem danych osobowych jest Cool-Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Baniosze, 05-532 Baniocha ul. Podleśna 30.

Jak można się z nami skontaktować?

Kontakt z biurem jest możliwy za pośrednictwem e-mail.: rekrutacja(małpa)cool-logistics.pl

Jaka jest podstawna prawna i cel przetwarzania moich danych osobowych?

1. Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. 22[1] § 1–3 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji z art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „RODO”).

2. Inne podane dane osobowe przez kandydata będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO - dobrowolna zgoda

3. w zakresie wizerunku (podstawa prawna: 22[1] kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a RODO);

4. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Administratora- art. 6 ust. 1 lit. a RODO

Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3,4 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

Jak długo moje dane będą przechowywane?

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres trwania danej rekrutacji (6 miesięcy), a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji.

Jakie przysługują mi prawa?

Kandydatowi do pracy przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich wglądu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Jeśli kandydat uważa, że przetwarzanie jego danych osobowych jest niezgodne z prawem ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie składania aplikacji, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

Lokalizacja

Baniocha,

Mazowieckie

Mazowieckie, Baniocha
ID: 792914289