2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Złotniki
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca kat. B BUS - Transport międzynarodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Złotniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Mała rodzinna firma transportowa z siedzibą pod Poznaniem , w związku z powiększeniem floty poszukuje pracowników na stanowisko Kierowcy międzynarodowego

Kierowca międzynarodowy kat. B

Opis stanowiska:

• Transport międzynarodowy (Europa Zachodnia) , nie jeździmy na UK

• System pracy do ustalenia (preferowane 3/1 , 4/1 )

• Samochód : Iveco Daily 2022r , Spanie u góry

WYJAZD MOŻLIWY OD 22.04

Wymagania :

  • Osoba odpowiedzialna , sumienna, dbająca o powierzone mienie

Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy

  • Referencje od poprzedniego pracodawcy

Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia (Umowa zlecenie - płatny każdy dzień w trasie)

  • Terminowa wypłata wynagrodzenia, po zjeździe z trasy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

Osoby z Ukrainy które komunikują się w języku Polskim oraz posiadają ważną Vize/Kartę Pobytu również są mile widziane.

Також вітаються люди з України, які спілкуються польською мовою та мають дійсну візу/карту проживання.

Jeśli nie odbieram telefonu proszę o sms. Oddzwonię.

Lokalizacja

Złotniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Złotniki
ID: 866691990