2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Przecław
Dodane 05 maja 2024

Kierowca kat. B bus+winda Codziennie w domu

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przecław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnię kierowcę samochodu dostawczego typu plandeka/kontener 8EP z windą.

Praca z codziennym powrotem do Szczecina, trasy po woj. Zachodniopomorskim

Do obowiązków kierowcy należy załadunek przygotowanego towaru na samochód oraz dostawa ładunków wg. wcześniej zaplanowanej trasy.

Praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne).

Powtarzalne miejsca dostaw(centra handlowe/sklepy).

Obowiązki:

  • Dotrzymywanie terminów dostaw.

  • Komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw.

  • Załadunek i rozładunek.

  • Przestrzeganie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa.

  • Wykonywanie podstawowej obsługi technicznej pojazdów.

  • Monitorowanie przesyłek i dostaw.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy.

  • Umiejętność obsługi nawigacji samochodowej.

  • Dobre zarządzanie czasem.

  • Przyjazne nastawienie, wysokie kompetencje w zakresie obsługi klienta.

Lokalizacja

Przecław,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Przecław
ID: 914238272