2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Świętokrzyskie
  5. Kierowca - Kielce
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BWymagane uprawnienia: Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

OPIS

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twoje obowiązki:

  • Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

  • 1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

  • Stały kontakt z Dyspozytorem

  • Obrót dokumentów przewozowych

  • Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na trasach Międzynarodowych. Znajomość CMR.

  • Odpowiedzialność (transport leków - punktualność)

  • Znajomość topografii Europy

  • Gotowość do pracy

  • Uczciwość i przyzwoitość

  • ADR

  • Paszport

  • Zaświadczenie o niekaralności

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwości zatrudnienia na działalność gospodarczą

  • Nowoczesna flota samochodowa

  • Nowe Sprintery- Maksymalny wiek auta to 3 lata

  • Stabilne zatrudnienie (pandemia nie wpływa na naszą pracę)

  • Wysokie zarobki

  • Terminowość płatności

  • Przyjemna atmosfera

  • Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Skontaktuj się z nami przez OLX lub telefonicznie + Zadzwoń od 08:00 do 16:00

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 863428284