2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Łomża
KRAMAT
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BWymagane uprawnienia: Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi przewozu ładunków w temperaturze kontrolowanej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierowca Kat. B Chłodnia 8 ep Transport Międzynarodowy

Twoje obowiązki:

·        Transport towarów w kontrolowanej temperaturze.

·        1:1 transport dla jednego klienta (bez doładunków)

·        Stały kontakt z Dyspozytorem

·        Obrót dokumentów przewozowych

·        Minimalny czas trwania wyjazdu po EU to 3 tygodnie. ( 3:1 , 4:1 )

Nasze oczekiwania:

·        Prawo jazdy kat. B

·        Doświadczenie na trasach Międzynarodowych oraz znajomość CMR

·        Odpowiedzialność i punktualność

·        Uczciwość i przyzwoitość

·        Znajomość topografii Europy

·        Gotowość do pracy o dyspozycyjność

·        Mile widziane posiadanie uprawnień ADR

·        Ważny paszport

·        Zaświadczenie o niekaralności

W zamian oferujemy:

·        Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub na działalność gospodarczą

·        Nowoczesna flota samochodowa, nowe Sprintery (maksymalny wiek auta to 3 lata)

·        Stabilne zatrudnienie, wysokie zarobki oraz terminowość wypłacania wynagrodzeń

·        Praca w przyjemniej atmosferze

·        Możliwość wykonywania uprawnień ADR

Wyślij swoje CV za pośrednictwem platformy OLX lub kontaktuj się z nami telefonicznie w godzinach od 08:00 do 17:00 na nr tel. 72*******33.

W CELU SZYBSZEGO PROCESU REKRUTACJI, ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA POD LINKIEM PODANYM PONIŻEJ.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 911929593