2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Piaseczno
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca kat B (codziennie w domu) jazda po woj. mazow i podlaskim .

Wynagrodzenie

5 700 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma transportowa BACATRANS z Dębicy ma do zaoferowania prace w charakterze kierowcy polegającą na rozwożeniu towaru po województwach Mazowieckim i Podlaskim .

Obowiązki

  • Praca polega na rozwożeniu nowych opon po serwisach , hurtowniach motoryzacyjnych, salonach samochodowych od poniedziałku do piątku .

  • Codziennie ok godziny 6 rano na magazynie firmy RABEN w Piasecznie następuje wspólny z 5 innymi kierowcami ręczny przeładunek nowych opon z naczepy na busy .

  • Trasa ustalana jest przez kierownika dzień wcześniej .

  • Najdalsza trasa jest w okolice Suwałk i Białegostoku , a najbliższa to Warszawa i okolice .

  • Kierowcy trasami zmieniają się rotacyjnie ( w jeden dzień jedziemy na Warszawę , w drugi na Białystok )

  • Dziennie robi się od 100 do 600 km ( trasa powyżej 500 km dodatkowo płatna )

  • Dostawa towaru odbywa się bezgotówkowo . W ciągu dnia jest miedzy 8 a 15 stopów u klienta wg wcześniej ustalonej trasy .

  • Po rozwiezieniu towaru wracamy na pusto do Piaseczna .

  • Praca od Poniedziałku do Piątku .

  • Jazda samochodem Iveco Daily blaszakiem lub 8 epal plandeką.

Gwarantuje stałą prace w rozwijającej się firmie oraz terminowe wynagrodzenia . Istnieje możliwość pobierania wynagrodzenia w systemie dwutygodniowym . ZAPRASZAM TYLKO ZDECYDOWANYCH KANDYDATÓW , KTÓRYM CHCE SIĘ PRACOWAĆ I MAJĄ DOSWIADCZENIE PRACY W CHARAKTERZE KIEROWCY .

Wynagrodzenie wynosi 190/200 zł za dzień pracy plus dodatki za przejechane kilometry .

Proszę dzwonić od pn do pt w godz. od 8 do 16.

Tel 50*******17

Na wiadomości NIE odpisuje

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 862101883