2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Jaroszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca kat. B do rozwożenia wyrobów gotowych

Lokalizacja

Jaroszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma z branży spożywczej, zajmująca się produkcją wyrobów garmażeryjnych, działająca na rynku od 1997 roku poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA

Firma oferuje pracę w młodym, zgranym zespole. Posiada flotę pojazdów dostawczych – chłodni (Renault Trafic, Opel Movano, Iveco Dayly, VW T5). Lokalizacja: Jaroszów (obok Strzegomia). Rozpoczęcie pracy 4:30-5:00 rano. Praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B;

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • punktualność i sumienność;

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych;

  • dodatkowym atutem będzie aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (nie jest to konieczne).

Obowiązki:

  • obsługa tras krajowych;

  • uczestniczenie w liczeniu i ważeniu towaru oraz nadzór nad prawidłowym wypełnianiem i obiegiem dokumentów;

  • rejestracja czasu pracy i jazdy;

  • codzienna obsługa i kontrola stanu technicznego pojazdu;

  • dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację;

  • załadunek i rozładunek towaru;

  • zabezpieczenie ładunku;

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • elastyczny system pracy;

  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca;

  • auto przypisane do jednego kierowcy;

  • wolne weekendy;

  • bliskie wsparcie działu produkcji;

  • refundacja kosztów związanych z wykonaniem odpowiednich badań.

Lokalizacja

Jaroszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jaroszów
ID: 671639840