2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Psie Pole
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca kat.B | Dostawca posiłków | Zakrzów | PN - PT

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma KANZEON Wrocławski Catering Sp. z o.o. poszukuje pracowników.

Stanowisko: KIEROWCA - dostawca posiłków cateringowych

Miejsce zatrudnienia: Wilanowska 31 [Zakrzów]

Godziny Pracy: 5.00 – 13.00 od pn. do pt. (wolne weekendy)

Wymiar etatu: 1/1

Wynagrodzenie: 3.250 zł/m-c netto (na rękę)

Dodatkowo: nagroda frekwencyjna: 300 zł

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • kierowanie samochodem marki Fiat Ducato

  • dostawa posiłków do placówek edukacyjnych na terenie Wrocławia po stałej trasie (posiłki spakowane są w pojemniki typu GN oraz termoizolacyjne termosy)

  • sprawdzanie ilościowe zamówienia przed jego dostawą do Klienta

  • wypełnianie kwitów dostaw

  • odbiór odpadów pokonsumpcyjnych od klientów

  • dokonywanie drobnych zakupów w sklepach znajdujących się na trasie

  • odbiór, dostarczenie dokumentów od/do klientów

  • dbanie o porządek w miejscu pracy i przypisanym samochodzie

UWAGA: Przed rozpoczęciem pracy zapewniamy 3 dniowe szkolenie pod okiem doświadczonego kierowcy

Pierwsza umowa na 3 miesiące - umowa zlecenie

Wymagania stawiane kandydatom:

  • prawo jazdy kat. B - minimum 1 rok

  • niekaralność

  • aktualna pracownicza książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • sumienność

  • skrupulatność, dokładność

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • wysoka kultura i higiena osobista

  • dobra kondycja fizyczna

  • mile widziane doświadczenie jako kierowca

Oferujemy:

  • płatny ‘Dzień Próbny', podczas którego kandydat zapozna się ze specyfiką pracy pod okiem doświadczonego kierowcy

  • stabilną pracę w wymiarze: 5 dni w tygodniu (soboty i niedziele wolne) w systemie 8 – godzinnym

  • terminowość oraz stabilność wypłacania wynagrodzenia

  • posiłek pracowniczy (obiad) każdego dnia

  • niezbędne narzędzia pracy, odzież pracowniczą

  • pomoc przy załatwieniu formalności (książeczka zdrowia, badania)

Chętnych do pracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 60*******45 - p. Joanna w godzinach 8.00-16.00 lub przesyłanie (CV) za pośrednictwem portalu OLX.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 777131997