2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Lubelskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Starościn
Dodane 11 kwietnia 2024

Kierowca kat.B - dostawca towaru

Lokalizacja

Starościn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePojazd służbowy: NieDyspozycyjność: Praca zmianowa

Piekarnia HALINA Sp.J. w Starościnie gm. Kamionka, w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy samochodu dostawczego

Opis stanowiska:

-Dostawa towaru do klienta na czas

-Sprawdzanie ilości i poprawności ładowanego towaru

-Odbiór opakowań zwrotnych od klientów

-Dbanie o powierzone mienie

Wymagania:

-Posiadanie uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B,

-Mile widziane posiadanie aktualnej książeczki zdrowia

-Dyspozycyjność

-Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność

-Pozytywne nastawienie, chęci do pracy, Umiejętność komunikowania się

-Uczciwość

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziane

Warunki zatrudnienia:

-Stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej pozycji na rynku

- umowa o pracę na okres próbny

-Możliwość negocjacji wynagrodzenia po upływie 3 miesięcy (okresu próbnego) - uzależnione od wyników w pracy

-Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIEKARNIA ''HALINA'' Sp.J. H.J.Milczek z siedzibą w Starościnie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest PIEKARNIA "HALINA" Sp.J. H.J.Milczek z siedzibą w Starościn 10, 21-132 Kamionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Starościn,

Lubelskie

Lubelskie, Starościn
ID: 624444875