2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca kat.B dystrybucja dla sieci Żabka

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Prężnie rozwijająca się firma na terenie całej Polski poszukuje najlepszych kierowców.

Rekrutacja u nas jest całoroczna, specjalizujemy się w dostawach chłodniczo-mroźniczych dla sieci ŻABKA. Praca od poniedziałku do piątku (w tym 2/3 obowiązkowe soboty w miesiącu). Godziny rozpoczęcia pracy między 4:00/5:30 (im wcześniej tym lepiej).

Zapewniamy:

  • sprawne i zadbane auto, (rocznik 2018 i w górę)

  • odzież firmową,

  • pracę w miłej atmosferze i zgranej ekipie,

  • akcesoria niezbędne do rozładunku towaru,

  • karty multisport w korzystnej cenie,

  • płatności w terminie.

Zadania kierowców:

  • kontrolowanie temperatur na przestani ładunkowej na podstawie panelu sterowania,

  • praca ze skanerem,

  • samodzielny załadunek z magazynu gotowych pojemników na podstawie dokumentów,

  • dostarczenie i rozładunek towaru,

  • rzetelne pilnowanie dokumentów dostawy,

  • trafność w awizację,

Wymagania:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (możliwość realizacji w trakcie pracy),

  • punktualność,

  • dbałość o powierzony sprzęt,

  • sprawność fizyczna,

  • mile widziane doświadczenie w lokalnej dystrybucji,

  • duże chęci do pracy.

*Również możliwość zatrudnienia tylko na soboty

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 886852289