2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wilczyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca kat. B+E / magazynier

Lokalizacja

Wilczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B+EZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Cześć,

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą skuterów, hulajnóg i rowerów elektrycznych (nasza strona www.iamelectric.pl). Poszukujemy nowej osoby do zespołu!

Główne obowiązki:

·      załadunek/rozładunek skuterów

·      transport towaru do klientów detalicznych oraz partnerów handlowych

·      odbiór towaru na serwis/reklamację

·      prace magazynowe związane ze skuterami

Oczekujemy:

·      prawa jazdy kat. B + E

·      doświadczenia w prowadzeniu busa do 3.5t oraz lawety/przyczepki

·      łatwości w nawiązywaniu kontaktów (wymagane!) - praca z klientem

·     motywacji do pracy

· umiejętności manualnych

Oferujemy:

·      wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

·      możliwość rozwoju

·      pracę w młodej i szybko rozwijającej się firmie

·      dobrą atmosferę pracy :)

·   umowę o pracę / zlecenie / B2B

Znajdujemy się w miejscowości Domaszczyn (gm. Długołęka).

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem oraz dopisaną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Wilczyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wilczyce
ID: 913983699