2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Rzeszów
rekrutacja
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca kat. B| hurtownia spożywcza| umowa o pracę| od zaraz

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ'

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko:

Kierowca kat. B

Miejsce pracy: Rzeszów/wybrany obszar województwa

Kierowca kategorii B

Miejsce pracy: Rzeszów

Obowiązki na stanowisku:

- dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,

- obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw,

- odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,

- dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność.

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

- ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe,

- dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse: www.specjalfinanse.pl,

- wycieczki zagraniczne, imprezy integracyjne oraz konkursy firmowe,

- dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 846854520