2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca kat. B i/lub C - IGLOMEN Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów na stanowisko KIEROWCA KAT. B i/lub C

Zakres obowiązków:

  • Dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe)

  • Prawidłowe rozliczanie i obieg dokumentacji

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat.B i/lub C

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania

  • Dodatkowo docenimy doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Codzienne powroty do domu

  • Wsparcie w procesie adaptacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas

  • Przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny,

Śląskie

Śląskie, Czerwionka-Leszczyny
ID: 659657834