2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Goleniowy
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca kat.B / Kierowca AGROMAR codzienne powroty

Lokalizacja

Goleniowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma AGROMAR zatrudni pracownika na stanowisko : kierowca BUSA do 3,5t

Wiek do 40 lat

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

Opis stanowiska pracy : transport maszyn rolniczych

(codzienne powroty do domu )

Wymagania : uczciwość, pracowitość, sumienność, wysoka kultura osobista prawo jazdy kat B umiejętność organizacji pracy własnej chęć do podjęcia stałej pracy

Oferujemy: stałe zatrudnienie w stabilnej firmie przejrzyste i atrakcyjne zasady wynagradzania umowę o pracę przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole

Posiadasz te umiejętności nie czekaj zadzwoń

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY i:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Lokalizacja

Goleniowy,

Śląskie

Śląskie, Goleniowy
ID: 758431272