2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Rogóźno
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca kat. B kraj maszyny rolnicze branża rolnicza niepełny etat

Wynagrodzenie

29 - 29,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rogóźno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Zatrudnię kierowcę kat B. w transporcie krajowym

Lokalizacja firmy: Agro-Mil Rogóźno 130 k. Grudziądza

Opis stanowiska:

Prowadzenie samochodu marki Iveco Daily

Dostarczanie maszyn rolniczych do klienta na terenie kraju

Praca 2-3 razy w tygodniu (trasa na ok 8 godzin)

Zapewniamy:

Nowoczesną flotę

Wsparcie spedytorów

Pracę w miłej atmosferze

Oczekujemy:

Prawa jazdy kat. B

Umiejętność obsługi auta oraz przestrzeganie przepisów drogowych

Chęci do pracy (szukamy osób nastawionych na długą współpracę)

Kultury osobistej, uczciwości i zaangażowania w pracę

Zapraszamy do kontaktu za pomocą olx. CV prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie (w treści CV prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych)

Lokalizacja

Rogóźno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Rogóźno
ID: 914197403