2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Dopiewo
Dodane 13 maja 2024

kierowca kat B kurier GLS

Lokalizacja

Dopiewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

W związku z rozwojem działu kurierskiego w strukturach GLS Poland poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kurier  GLS Poznań

Twój zakres obowiązków:

- doręczanie przesyłek do klientów firmowych oraz indywidualnych

- realizowanie odbiorów przesyłek od klientów firmowych

-  nie musisz mieć doświadczenia w branży kurierskiej – wszystkiego Cię nauczymy

Nasze wymagania:

- zaangażowanie, motywacja do działania oraz dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista

- zaangażowanie, sumienność i rzetelność

- prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

To oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę

- gwarancja stałego i stabilnego zatrudnienia

- pakiet szkoleń i wdrożenie „na starcie” zarówno teoretyczne jak i praktyczne

- szanujemy Twój czas. Pracujemy od poniedziałku do piątku

- doceniamy i motywujemy pracowników - dodatkowe premie, nagrody i konkursy

- telefon służbowy i odzież służbowa

Lokalizacja

Dopiewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dopiewo
ID: 918015063