2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Dodane 07 kwietnia 2024

Kierowca kat B leki pon-pt

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

OPIS W związku z rozwojem firma transportowa szuka osoby na stanowisko: kierowca do dystrybucji leków (apteki, szpitale, osoby prywatne) Załadunek rano w Bydgoszczy, powrót do Bydgoszczy. Trasy od 100 do 500 km. Preferujemy osoby zamieszkałe w Bydgoszczy lub w bliskiej okolicy Bydgoszczy. Wymagania: • prawo jazdy kat. B
 • umiejętność jazdy autem dostawczym do 3,5 dmc
 • dyspozycyjność
 • odpowiedzialność !
 • uczciwość !
 • bardzo dobra organizacji pracy
 • zaświadczenie o niekaralności
 • badania psychologiczne do kierowania autem do 3,5 dmc
 • przejście okresu szkolenia z pozytywnym wynikiem
 Obowiązki: • dostarczanie leków
 • odbiór leków
 • dokumentacja transportowa
 • dbanie o powierzony sprzęt służbowy
 Oferujemy: • praca od poniedziałku do piątku
 • po okresie próbnym służbowy samochód pod dom - nowa flota furgony Renault Master chłodnia
 • umowa o pracę
 • szkolenia i kursy
 • indywidualne premie
 • zgrany młody zespół
 • firmowe integracje
 Doświadczenie w pracy związanej z dystrybucją leków będzie dodatkowym atutem. Cenimy sobie uczciwość i partnerstwo. Szukamy pracowników na stałe, a nie na chwilę Proszę o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Proszę o umieszczenie odpowiedniej klauzuli w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)" Przesyłając aplikację w procesie rekrutacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Firmę Skica Company Agata Ignasiak z siedzibą w Kończewice 101, 87-140 Chełmża moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym, w celu udziału w rekrutacji na stanowisko kierowcy. Oświadcza Pan/Pani, iż zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, a podstawą ich przetwarzania jest Pana/Pani zgoda. Niepodanie danych osobowych może skutkować brakiem włączenia w proces rekrutacji

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910118020