2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Chorzów
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca kat B lub C (Hurtownia Chorzów - jazdy od 8:00 do 16:00)

Wynagrodzenie

4 250 - 6 250 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Działająca w branży płyt i akcesoriów meblowych firma Soma sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: KIEROWCA kat C lub B

Miejsce pracy: Chorzów / Bytom – jazdy od 8:00 do 16:00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dowóz i dostarczanie towaru bezpośrednio do Klientów firmy na terenie miasta i okolic,

  • Prawidłowy obrót towaru w magazynie,

  • Utrzymywanie powierzonego pojazdu w stałej gotowości technicznej,

  • Prowadzenie oraz dbałość o kompletność dokumentacji,

  • Przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym.

DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE

OCZEKUJEMY:

  • chęci do pracy,

  • dobrych relacji z Klientami,

  • sumienności, dyspozycyjności i punktualności,

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,

  • prawa jazdy kat B lub C,

  • otwartości na współpracowników.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie,

  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i obsłudze wózka widłowego.

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie,

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia,

  • umowę o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku i sporadycznie w soboty,

  • ubezpieczenie grupowe PZU,

  • karta Multisport.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 911871240