2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Jeziorki
Dodane 18 kwietnia 2024

KIEROWCA kat. B - Magazynier

Lokalizacja

Jeziorki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

KIEROWCA KAT. B - MAGAZYNIER

Miejsce pracy:

Jeziorki, gmina Kaczory

Godziny pracy: 3.00-11.00

Zakres obowiązków:

- udział w procesach przyjmowania, rozlokowania towarów (warzywa i owoce) na Magazynie,

- pakowanie towarów (warzywa i owoce) wyjeżdżających do klientów zgodnie z zamówieniami,

- rozwożenie towaru (warzywa i owoce) do klientów,

-rozładunek towaru (warzywa i owoce),

- sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami.

Wymagania:

- bardzo dobra organizacja pracy,

- prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny,

-uprawnienia na wózek widłowy,

- mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej lub na stanowisku kierowcy,

- odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- stabilne warunki zatrudnienia,

-codzienne powroty do domu,

- możliwość rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydaturami.

W aplikacji proszę umieścić zapis: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji." Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679    z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma SDN Sp. z o.o. z siedzibą w Jeziorkach, ul. Ukośna 1, 64-810 Kaczory. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy

Lokalizacja

Jeziorki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jeziorki
ID: 912716384