2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Puchały
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca kat B. / monter ogrodzeń tymczasowych

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puchały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Praca od zaraz, możliwość przyuczenia.

Zatrudnimy osobę która jest techniczna posiada zdolności manualne, lubi majsterkować lub po prostu chce nauczyć się czegoś nowego. Doświadczenie nie jest konieczne, możliwość pomożemy w jego zdobyciu.

Nasza firma zajmuję się sprzedażą / wynajmem ogrodzeń tymczasowych. Świadczymy usługi kompleksowe dostawa, serwis, montaż.

Miejsce pracy: 05-090 Puchały, ul. Centralna 47 ( okolice Raszyna pod Warszawą)

Czas pracy: poniedziałek - piątek

Możliwe nadgodziny w zależności od ilości pracy, a także wykazywanych chęci.

Zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie dostaw oraz odbiorów towaru do klientów

  • Wykonywanie prostych prac monterskich związanych z rozstawianiem ogrodzenia tymczasowego

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu

  • Kontrolowanie stanów magazynowych i dbanie o porządek

  • Naprawa ogrodzenia

Osoba, której poszukujemy powinna posiadać:

  • Prawo jazdy kategoria B

  • Umiejętność pracy w zespole kilkuosobowym

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategoria B+ E

  • Kurs obsługi wózków widłowych

  • Uprawnienia spawalnicze MIG-MAT lub chęć wyrobienia

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

Więcej informacji udzielimy telefonicznie lub proszę o przesłanie CV.

Lokalizacja

Puchały,

Mazowieckie

Mazowieckie, Puchały
ID: 903803726