2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Racibórz
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca kat B, na przewóz osób mikrobusem do 9 osób

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Obowiązki:

  • Przewożenie osób zgodnie z ustalonym harmonogramem i trasą.

  • Samodzielne zarządzanie czasem pracy.

  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i regulacji transportowych.

  • Utrzymanie czystości pojazdu.

  • Zgłaszanie wszelkich incydentów drogowych i nieprawidłowości.

  • Współpraca z zespołem w celu efektywnej realizacji zadań.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pojazdem.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategori B

  • Orzeczenie lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań do pracy jako kierowca.

  • Zaświadczenie o niekaralności.

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy i kosztami.

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów.

  • Wysoka kultura osobista i dbałość o higienę.

Wynagrodzenie miesięczne od 5 000 zł do 6 500 zł

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 914229937