2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Słupsk
Dodane 06 maja 2024

Kierowca kat - B po kraju. Weekendy w domu

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Kierowca kat. B

System pracy: poniedziałek - piątek. Weekend wolny

Zakres terytorialny: Polska

Możliwość rozpoczęcia od zaraz Wynagrodzenie zależne od dyspozycyjności (proszę podać przy CV)

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność

  • Odpowiedzialność za powierzone mienie

Oferujemy:

  • Samochód dostosowany do przewozu rzeczy z kabiną sypialnią u góry

  • Jasny i przejrzysty system wynagrodzenia w postaci podstawy plus km

  • Karty paliwowe

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Auto przypisane do kierowcy

Obowiązki:

  • Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw.

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

  • Jazda busem 10ep

  • Trasy ok. 10 000 km miesięcznie

  • Noclegi w samochodzie

Zatrudniamy osoby bez doświadczenia, wszystkiego nauczymy.

W przypadku osób z zagranicy wymagana znajomość języka polskiego W sprawie pracy prosimy o kontakt wiadomością poprzez portal OLX, prosimy o przesłanie CV. W przypadku milczącego telefonu, proszę o wysłanie wiadomości SMS, oddzwonimy.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 884622267