2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Wolsztyn
Dodane 26 kwietnia 2024

kierowca kat. B , praca Wielkopolska, weekend wolny,

Wynagrodzenie

5 400 - 6 850 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

wrocławski dystrybutor chemii gospodarczej, kosmetyków i higieny poszukuje, do swojego oddziału w Wolsztynie, pracownika na stanowisko kierowca ( kat. B )

oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

-praca 5 dni w tygodniu ( poniedziałek – piątek) w godzinach 6- 14 lub 8 - 16

obowiązki:

-załadunek przygotowanych towarów na samochód dostawczy

-wywóz do klientów po ustalonych trasach ( 100 – 150 km /dziennie)

-kontrola ilościowa i jakościowa towaru podczas rozładunku u klienta

-dbałość o stan techniczny powierzonych pojazdów

wymagania:

-sumienność, samodzielność, wysoka kultura osobista

-zdolność planowania i organizowania czasu pracy

-prawo jazdy kat. B

Wynagrodzenie zależy od umiejętności i doświadczenia kandydata.

Ustalane jest indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Kontakt telefoniczny : 60*******62

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wyślij swoje CV na adres podany w ogłoszeniu z dopiskiem :kierowca i klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla  potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)"

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 914615259