2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Brzeg
Milektrans
Dodane Dzisiaj o 10:43

Kierowca kat. B przewóz os. Międzynarodowy lub Krajowy -NOWE SPRINTERY

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Masz dosyć swojej pracy? Chcesz coś zmienić? Masz doświadczenie w prowadzeniu busów? Zapraszamy do nas!

Firma z 27 letnim doświadczeniem poszukuje kandydatów na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. B

Zadania:

  • przewóz osób na trasie Polska - Niemcy - Holandia

  • przewóz osób na terenie Polski (zbiórki i rozwózki)

Forma pracy:

  • na stałe

  • dorywczo w weekendy

Forma zatrudnienia:

  • własna działalność B2B

  • umowa zlecenie

Oczekujemy:

  • posiadanie własnej nawigacji Tom-Tom z aktualnymi mapami

  • kierowcy tylko z województwa Dolnośląskiego, Opolskiego oraz Śląskiego (z innych obszarów proszę nie dzwonić, nie pisać)

  • dobra reputacja (niekaralność)

  • aktualne badania psychotechniczne

  • kultura osobista i miłe podejście do klienta

  • dyspozycyjność w weekendy

  • prawo jazdy kat. B (minimum 2lata)

  • umiejętność jazdy w nocy

  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu busów na trasach międzynarodowych

  • (kandydatom bez doświadczenia na trasach międzynarodowych oferujemy początkowo pracę na trasach krajowych)

  • wiek minimum 23 do 50 lat

Oferujemy:

  • stała współpraca

  • najwyższe wynagrodzenia w branży

  • praca na nowych najbezpieczniejszych samochodach marki Mercedes Sprinter wyposażonych między innymi w łóżka i ogrzewania postojowe

  • pakiet zniżek na usługi firmowe

  • wysokie wynagrodzenia uzależnione od zaangażowania pracownika

  • 7-10 kursów zagranicznych miesięcznie (2 w tygodniu)

CV proszę wysyłać w odpowiedzi do ogłoszenia

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 905112637