2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Małopolskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Bochnia
Dodane 21 kwietnia 2024

kierowca kat.B - samochód dostawczy

Wynagrodzenie

6 000 - 6 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni ul. Wygoda 147 poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA Kat. B

Miejsce pracy: Małopolska

Opis stanowiska:

Dystrybucja artykułów nabiałowych na terenie małopolski

Godziny pracy : 4 00 - 14 00

Wymagania:

Czynne prawo jazdy kat. B

Punktualność i odpowiedzialność

Dyspozycyjność

Komunikatywność

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· Zatrudnienie na umowę o pracę

· Zatrudnienie od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji”. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Bochni danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem siedziby firmy.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 675324649