2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Gumieńce
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca kat. B Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Green Basket sp. z o.o. to lider na rynku szczecińskim w hurtowym handlu warzywami oraz owocami. Cieszymy się uznaniem klientów w całym regionie. Realizujemy zamówienia na miejscu i z dostawą. Obsługujemy dużych klientów hurtowych, hotele, restauracje, przedszkola i sklepy zarówno w kraju jak i na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego dbamy aby jakość naszych towarów i usług spełniała jak najwyższe normy. Firmę tworzy zgrany zespół zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia. Dzięki temu każdy odnajdzie tu swoje miejsce oraz może liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. Mamy otwarte podejście do biznesu - nie zamykamy się na pomysły i zależy nam na osobach, które potrafią wnieść świeżość oraz mogą usprawnić naszą codzienną pracę.

Obecnie rekrutujemy na stanowisko: Kierowca kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Dostarczanie towarów dla klientów,
  • Prace magazynowe,
  • Zakupy towarów w okolicznych hurtowniach,
  • Dbanie o dokumentację transportową,
  • Prowadzenie auta osobowego lub bus do 3,5 tony.

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Zaangażowanie i nastawienie na pracę zespołową,
  • Umiejętność obsługi wózków ręcznych, elektrycznych bądź wózków widłowych będzie mile widziana,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Chęć rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • Pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Szkolenia wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonych pracowników,
  • Karta multisport,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Dwa razy w tygodniu świeże warzywa, owoce, soki oraz domowe obiady przygotowywane na miejscu,
  • Zniżki na firmowe produkty,
  • 3 x w roku spotkania integracyjne + 300,00 zł budżetu rocznie dla każdego pracownika na zespołowe spotkania integracyjne.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? - Prześlij nam swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 781414470