2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Żywiec
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca KAT.B/tragarz do sklepu budowlanego (PRACA DORYWCZA)

Wynagrodzenie

40 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Żywiec

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma transportowa zatrudni pomocnika kierowcę/tragarza do pracy przy transporcie materiałów meblowych oraz budowlanych w Żywcu.

Poszukujemy osoby na dorywczą współpracę.

Praca jest 2-5 dni w tygodniu (poniedziałek - sobota).

Wszystko uzależnione od aktualnych potrzeb.

Praca wykonywana na terenie Żywca i okolic.

Wymagania:

- dobra sprawność fizyczna,

- brak przeciwwskazań do noszenia materiałów meblowych i budowlanych,

- prawo jazdy kat. B,

Obowiązki:

- załadunek/rozładunek samochodu,

- wnoszenie materiałów meblowych oraz budowlanych do mieszkań klientów,

- rozwożenie towaru do klientów.

Oferujemy:

- wynagrodzenie wypłacane w formie "dniówki",

- elastyczne podejście (2-5 dni w tygodniu),

- dużą swobodę w pracy, luźną atmosferę (to podstawa naszej pracy).

Zainteresowane osoby prosimy krótki opis swojej osoby poprzez chat OLX.

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 912403850