2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Kalisz
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca Kat B transport miedzynarodowy --8100- na reke

Wynagrodzenie

7 500 - 8 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Witam, zatrudnię kierowce kategorii B do jazdy busem o DMC do 3,5 tony.

Auto: Renault Master, Plandeka, z kurnikiem XL Możliwość zatrudnienia cudzoziemców.

Kierowca w ruchu międzynarodowym kategorii B:

Praca od zaraz

Oferujemy:

- stabilne wynagrodzenie 8100 zł na rękę za miesiąc płatne w dniu zjazdu,

Opis stanowiska:

  • przewóz towarów po krajach Unii Europejskiej

  • kraje najczęściej: Niemcy, Francja, Włochy

  • praca w systemie 3/1 4/1 również do dogadania :)

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • punktualność i odpowiedzialność

  • podstawowa znajomość j. Polskiego

  • mile widziane doświadczenie lub praca na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • współpracę od zaraz

  • niezbędne narzędzia pracy w tym telefon i nawigację

  • wypłatę w dzień zjazdu

Masz jakieś pytania bądź wątpliwości? Chętnie odpowiem na każde pytanie!

Zapraszam serdecznie i pozdrawiam!

Proszę składać CV, albo dzwonić. TEL 57*******33

Czekamy na Twoje CV!

Prosimy o zamieszczenie w wiadomości klauzuli poufności: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie Twoich danych także w przyszłych rekrutacjach, dodaj taki zapis.

Informacja o przetwarzaniu danych dla kandydatów do pracy

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Zarządem firmy.

Dane przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Dane przechowywane będą przez okres rekrutacji lub na podstawie dodatkowej zgody: w trakcie tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż 1,5 roku.

Posiada Pan/i prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 759961785