2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Dębniki
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca Kat.B z językiem angielskim

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy

ComFort Tours Cracow to firma turstyczna (licencjonowany przewóz osób) z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku krakowskim. Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Kierowca turystów zagranicznych.

  • Miejsce pracy: Krakow / Oświęcim/ Wieliczka

Zakres obowiązków

  • Kierowanie autem typu van 9 osobowe,

  • Opieka oraz dbanie o samochód,

  • Praca na pełen etat (również weekendy),

  • Praca w stałym trybie pracy od 8 do 16 (poza wyjątkami)

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B od minimum 5 lat,

  • Dyspozycyjność - również w weekendy - WARUNEK KONIECZNY

  • Dobra znajomość topografii Krakowa,

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,

  • Kandydat powinien cechować się dojrzałością i równowagą emocjonalną, nienagannymi manierami, wysoką kulturą osobistą oraz dobrą aparycją,

  • Dbałości o wizerunek zarówno swój jak i firmy,

  • Profesjonalizm w obcowaniu z naszymi samochodami,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę zlecenie,

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o uznanej marce i pozycji rynkowej,

  • Atrakcyjna wynagrodzenie,

O nas

Zajmujemy się organizacją jednodniowych wycieczek dla turystów zagranicznych z Krakowa. Główne kierunki to Auschwitz Birkenau Museum oraz Kopalnia Soli w Wieliczce.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 827362467