2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Bielsk Podlaski
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca Kat. C - Bielsk Podlaski

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

PRESTIGE Sp. z o.o.

Firma PRESTIGE Sp. z o.o. świadcząca usługi dla wiodącego dystrybutora napoi i alkoholi

w Polsce północno-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Kierowca Kategorii C

Miejsce pracy: województwo podlaskie

Obowiązki:

· Prowadzenie samochodu powyżej 3,5 t na trasach lokalnych oraz w warunkach miejskich.

· Dostarczanie towaru do Klientów wg zamówień oraz specyfikacji.

· Bezpośredni kontakt z klientami.

· Współpraca w zespole w zakresie realizacji założonych celów.

· Ścisła współpraca z centralą i oddziałami w zakresie realizacji dostaw.

· Monitorowanie płatności obsługiwanych kontrahentów, współpraca z działem

finansowym i windykacji.

· Monitorowanie obrotu opakowań zwrotnych u obsługiwanych kontrahentów.

Wymagania:

· Silna motywacja do osiągania założonych celów.

· Samodzielność oraz skuteczne realizowanie powierzonych zadań.

· Inicjatywa w działaniu, pracowitość oraz zaangażowanie.

· Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność.

· Uprawnienia na przewóz rzeczy

· Prawo jazdy kat. C.

Dodatkowym atutem będzie:

· Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierowca Kategorii C

· Kurs i uprawnienia na wózki widłowe

· Znajomość topografii miast regionu

Oferujemy:

· Pełną wyzwań handlowych pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej

liderem w swojej branży w regionie

· Udział w kształtowaniu i rozwijaniu sprzedaży

· Dużą samodzielność

· Motywacyjny system wynagradzania oraz narzędzia niezbędne do wykonywania

pracy ( telefon służbowy)

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 748660583