2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Gądki
Raben
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca kat. C/ Водій кіт. C

Lokalizacja

Gądki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Raben Logistics Polska, lider w branży TSL poszukuje Kierowców dla swoich stałych Przewoźników.

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw w rejonie Poznania i okolic/ доставки по Познані та прилеглих територій

  • Współpraca z Działem Transportu/ Співпраця з транспортним відділом

  • Rozwiązywanie bieżących problemów/ Вирішення поточних проблем

Nasze wymagania

  • Jesteś pracowity/a i lubisz wyzwania/ Ви працьовиті і любите виклики

  • Potrafisz pracować pod presją czasu/ Ви можете працювати під тиском часу

  • Potrafisz współpracować z ludźmi o różnych temperamentach/ Ви можете співпрацювати з людьми різних темпераментів

  • Samodzielne rozwiązywanie przeciwności w trasie nie jest dla Ciebie problemem/ Самостійне вирішення негараздів в дорозі не проблема для Вас

  • Masz ukończony kurs na przewóz rzeczy/ Ви пройшли курс на перевезення речей

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale 3500 – 4500 netto/ Зарплата в діапазоні 3500 — 4500 чистими

  • Umowę o pracę u jednego ze współpracujących z nami na stałe Przewoźników/ Договір праці з одним із співпрацюючих з нами постійно Перевізником

  • Stały rejon i codzienny powrót do domu/ постiйний paйон і щоденне повернення додому

  • Szkolenie wdrożeniowe/ Виконання навчання

  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas/ Виплата заробітної плати завжди вчасно

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gądki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gądki
ID: 908951591