2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podlaskie
  5. Kierowca - Fasty
Dodane 11 kwietnia 2024

kierowca kat. C+E

Lokalizacja

Fasty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Drogowa PROBET poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: kierowca kat C,C+E

Twój zakres obowiązków

·         dbanie o powierzony sprzęt

·         bieżąca konserwacja i drobne naprawy

·         wykonywanie powierzonych zadań

·         przygotowywanie sprzętu do pracy

·         przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowania

Nasze wymagania

·         posiadanie prawa jazdy kat C, C+E, doświadczenie

·         gotowość do wsparcia współpracowników z innych zespołów

·         sumienność i zaangażowanie w pracę

·         komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·         precyzja i jakość w wykonywaniu zadań

To oferujemy

·         stabilne zatrudnienie

·         jasne warunki zatrudnienia, młody i przyjazny zespół kierowniczy

·         możliwość rozwoju swoich umiejętności

Lokalizacja

Fasty,

Podlaskie

Podlaskie, Fasty
ID: 897020381