2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Wiązowna
Dodane 02 kwietnia 2024

Kierowca kat. C / C+E, wywrotka 2/3/4-osie, załadunek ładowarka

Wynagrodzenie

31 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wiązowna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy

Opis

ZATRUDNIMY

Stanowisko: kierowca samochodów ciężarowych typu wywrotka 2/3/4-osie

Lokalizacja firmy: powiat otwocki pod Warszawą

Miejsce pracy: w promieniu 30 km od siedziby firmy (bez delegacji)

Wymiar: poniedziałek-piątek (czasami soboty dla chętnych)

Doświadczenie: wymagane min. 2 lata*

*dopuszczamy mniejsze doświadczenie pod warunkiem nadrabiania zaangażowaniem, wrodzonym drygiem do branży

Wynagrodzenie:

od 31 zł netto (do ręki) za godzinę

Wymagania:

• Prawo jazdy min. kat. C (prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem - nie jest wymagane)

• Aktualna karta kierowcy

• Umiejętność samodzielnego załadunku ładowarką / koparko-ładowarką

• Nastawienie na ścisłą współpracę z innymi kierowcami i operatorami,

• Zaangażowanie,

• Dobra organizacja pracy własnej,

• Doświadczenie w pracy na wywrotce, podstawowa znajomość branży,

Zakres obowiązków:

• Realizacja wewnętrznych i zewnętrznych zleceń usługowych,

• Dbanie o powierzony sprzęt i wizerunek firmy,

• Zgłaszanie pojawiających się usterek,

• Samodzielne wypełnianie tygodniowych kart pracy,

• Profesjonalna obsługa klientów,

Oferujemy:

• Umowa o pracę (a dla chętnych zlecenie),

• Pracę od poniedziałku do piątku (czasami soboty dla chętnych),

• Brak delegacji, początek i koniec dnia pracy w tym samym miejscu,

Ogłoszenie skierowane do osób z najbliższej okolicy, nie zapewniamy benefitów związanych z delegacją (np. zakwaterowanie). Poszukujemy osoby z nastawieniem na długotrwałą współpracę do współtworzenia zespołu.

Kontakt:

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem:

501 jeden dziewięć dwa 507

Lokalizacja

Wiązowna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna
ID: 908874169